Chipsy, tkanka tłuszczowa i seks

Lubię jego ciało. Nie przeszkadzają mi delikatne fałdki na brzuchu. Przyjemnie jest głaskać jego skórę, zmiękczoną warstwą tkanki tłuszczowej. Miło jest czuć jego ciężar i obserwować jak balansuje ciałem, żebym poczuła się komfortowo a nie jak podduszony kurczak. Te kilka dodatkowych kilogramów sprawiło, że wygląda jak przyjazny miś z dobranocki – ciepła i miękka przytulanka, która daje mi poczucie bezpieczeństwa.

Nie marudzę więc o zmianę diety, ograniczenie kalorycznych i niezdrowych czipsów, które tak uwielbia, nie nakłaniam na sporty ekstremalne, albo jakiekolwiek inne sporty wyczynowe.

Nie proszę nawet żeby zaczął grać w gry zespołowe. No bo jak tu we Wschowie w wieku pomłodzieńczym zebrać drużynę piłki nożnej, koszykówki czy siatkówki? Siłownia? Odpada. Basen? Kto miałby czas na dojeżdżanie do Leszna. Rower, bieganie – sporadycznie, to owszem, ale żeby tak systematycznie, choćby co tydzień, to już brak samodyscypliny.

I tak mój misiu robi się co raz bardziej puchaty i miękki. I tylko żal mi tych kocich, elastycznych ruchów, które kiedyś tak mnie w nim urzekły. Tej sprężystości, z jaką podchodził do mnie, gracji z jaką ze mną tańczył.

Podobno trudno jest mężczyźnie we Wschowie znaleźć dla siebie ofertę uprawiania sportu, z której chciałby skorzystać mój miś. Pozostaje seks, który świetnie stymuluje mięśnie, a i wymaga sporo energii, wytrącanej z tkanki tłuszczowej. No i odstawimy samochód do garażu. Do pracy mój miś będzie od jutra jeździł rowerem. A po zakupy będzie chodził pieszo.

Dorzucę mu jeszcze stałe dyżury przy myciu okien, podłóg i schodów… Może jednak odnajdzie swoją pasję pośród oferty wschowskich instytucji zajmujących się sportem albo sam skrzyknie drużynę podwórkową? Byleby to nie była wyłącznie gra w szachy.

audrey

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s